Наше кредо: точность и пунктуальность.

Як зробити бізнес на нігтиках більш прибутковим?


Ціну на послугу формує ринок. Не вийде підняти цінник вище, ніж у вашому сегменті якості, і не відчути відтоку клієнтів. Тому чи не єдиний спосіб рухатися у бік підвищення прибутків — зменшити видатки. Саме це ми вам і пропонуємо. Гель-лаки використовуються в величезній кількості. Їх потрібно багато кольорів та видів. Тепер уявіть, що ви їх купуєте значно дешевше, а якість отримуєте таку саму. Це зовсім не фантазія! Інтернет-магазин RichHill має саме таку пропозицію.

В наявності у продавця — недорогі гель-лаки європейських та українських брендів

Завдяки прямим домовленостям з виробниками магазин встановлює мінімальні ціни не тільки на гуртівню, але й на роздрібні замовлення.

Маючи власний склад, компанія контролює свої запаси. Ви можете у будь-який момент купити гель-лаки: https://richhills.com.ua/gel-lak 

  • класичні різних кольорів;
  • нюдову палітру для френча;
  • гель-лаки зі світловідбивним ефектом;
  • гель-лаки з блискітками;
  • гель-лаки “котяче око”.

Одразу перегляньте інші каталоги магазина. Якщо вам потрібні зручні пензлі, дотси, наклейки на нігті, інструмент для манікюру, якісні матеріали для нарощування — все це і багато іншого можна купити разом та зекономити на доставленні.

Для майстрів діють особливі пропозиції — гуртові ціни на гель-лак при будь-яких обсягах замовлення.

Як купити гель-лаки за гуртовими цінами?

Переходьте за нашим посиланням на сайт інтернет-магазину та зв’яжіться з менеджером. Він пояснить, як діяти далі. Але зважаючи на роздрібні ціни гель-лаків, купити одразу та зекономити час теж вигідно.